تولد سبز

تقدیم به آنها که در جنبش سبز متولد شدند یا تولدی دوباره داشتند.

ایستادگی در برابر بد حجابی !!!! در همه مسائل زن را سرکوب می کنند

احمدخاتمی :آنان که فتنه را از بین بردند ، در برابر بدحجابی هم می ایستند,مردم از بدحجابی جانشان به لب رسیده است
نمایش هفتگی نماز جمعه/احمد خاتمی از اراجیف احمدی نژاد در سازمان ملل تجلیل کرد
به گزارش خبر آنلاین ، آخوند خاتمی در نمایش نماز جمعه تهران گفت :موفقیت سفر اخیر رئیس جمهور کشورمان را می توان از روی عصبانیت امریکایی ها درک کرد(!).


خاتمی سپس خطاب به اعضای 5+1 گفت اگر بخواهید دین ما را به خطر بیاندازید ، دین و دنیای شما را به خطر می اندازیم. وی افزود: ملت ما ملت عاشورایی است و با این ملت با زبان تهدید و تحریم و تحقیر نمی توان صحبت کرد.


خاتمی گفت: هسته ای شدن جمهوری اسلامی، امری محتوم و تمام شده است و الان دیگر زمان سخن گفتن دراین باره، آن هم با زبان زور نیست. الان دنیا باید با جمهوری اسلامی در باره خلع سلاح هسته ای کشورهای دیگر مذاکره کند.


آخوند احمد خاتمی با اشاره به اینکه نظام اسلامی از روز نخست با دشمنان بزرگ مواجه بوده است گفت دشمنان در همه زمینه ها چه جنگ تحمیلی در دهه اول و چه در جنگ نرم در دهه دوم شکست خوردند.


وی گفت اوج جنگ نرم در حوادث پس از انتخابات بود و رسانه های استکبار در خدمت جنگ نرم قرار گرفتند.اما مردم در 9دی و 22بهمن کمر جریان جنگ نرم را شکست و به احتضار انداخت.الان تمام تلاش این جریان به احتضار افتاده این است که بگوید ما نمرده ایم اما به فضل خدا جبهه مردم و جبهه حق پیروز است.


خاتمی از جبهه دیگری به نام جبهه جنگ نرم فرهنگی یاد کرد و گفت از بیست سال پیش در حوزه سینماو تئاترو مطبوعات وغیره تلاش شده است.


وی سپس به موضوع حجاب پرداخت و خطاب به بانوان بدحجاب گفت: بدحجابی شماها به امنیت اخلاقی و روانی جامعه آسیب می زند و دودش به چشم خودتان می رود.


وی همچنین خطاب به زنان مسلمان و شیعه ای که حجاب را رعایت می کنند گفت: شما اگر در برابر حضرت زهرا قرار بگیرید از ایشان خجالت نمی کشید؟


خاتمی افزود: حجاب موضوع شخصی نیست و اجتماعی است. وی در پاسخ به کسانی که می گویند حجاب گناه کبیره نیست گفت بی حجابی خودش عامل گناهان دیگری است.


وی سپس گفت برای مبارزه با بد حجابی همه کار ها باید در چارچوب قانون باشد و برای اجرای قانون هم باید فرهنگ سازی کرد.


خاتمی با ابراز خوشحالی از ارجاع مصوبه 1385 شورای انقلاب فرهنگی به وزارت کشور گفت مردم از بدحجابی جانشان به لب رسیده است. مردم تعلل در اجرای قانون مبارزه با بدحجابی را نمی پذیرند.


وی گفت: به بازیگران ابتذال و مباشرین و حامیان آنها عرض می کنم ملتی که جریان فتنه سیاسی اخیر را به عقب راند در برابر بدحجابی هم با تمام قوا خواهد ایستاد.


http://parsdailynews.com/64331.htm
+ نوشته شده در جمعه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1389ساعت 05:02 ب.ظ توسط شبنم زنده زبان نظرات (0)