تولد سبز

تقدیم به آنها که در جنبش سبز متولد شدند یا تولدی دوباره داشتند.

اطلاعیه محمد نوری زاد درباره امنیت جانی خود و خانواده

چکیده : محمد نوری زاد نزدیک به شش ماه است که در زندان به سر می برد. او بیش از دوماه از آن را در سلول انفرادی گذرانده است. مسوولان قلم صریح وی را برنتافته اند. نامه های انتقادی او و هشدارهایش نسبت به اتفاقاتی که در کشور افتاده است برای او حکم شلاق و زندان و نیز ضرب و شتم و هتک حرمت در مدت بازداشت را به همراه داشته است. وی در اطلاعیه ای که در اختیار کلمه قرار داده نسبت به تعرض جانی به خود هشدار داده است.


محمد نوری زاد نزدیک به شش ماه است که در زندان به سر می برد. او بیش از دوماه از آن را در سلول انفرادی گذرانده است.  مسوولان قلم صریح  وی را برنتافته اند.  نامه های انتقادی او و  هشدارهایش نسبت به اتفاقاتی که در کشور افتاده است برای او حکم شلاق و زندان و نیز ضرب و شتم و هتک حرمت در مدت بازداشت  را به همراه داشته است. وی در اطلاعیه ای  که در اختیار کلمه قرار داده نسبت به  تعرض جانی به خود هشدار داده است.  به گزارش کلمه متن اطلاعیه محمد نوری زاد به شرح زیر است:

بسمه تعالی

من، محمد نوری‌زاد، زندانی اوین، اعلام می‌دارم که برای خود امنیت جانی و اجتماعی متصور نیستم. چه، در طول این چندماه، به چشم خود از بازجوهای وزارت اطلاعات، صحنه‌هایی دیده‌ام و از دیگر زندانیان سیاسی مواردی را شنیده‌ام که هر حادثه‌ی ناخواسته و ناگهانی را برای خود و خانواده‌ی خویش محتمل می‌دانم. اگر روزی شنیدید که چه در زندان و چه بعدها به تیرغیبی ازپادرآمده‌ام، بدانید و آگاه باشید که کار سربازان گمنام است. سربازان گمنامی که خود را به امام زمان(عج) تحمیل کرده‌اند.

محمد نوری‌زاد- زندان اوین- اندرزگاه۷

۱۱/۳/۸۹

+ نوشته شده در سه‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1389ساعت 02:26 ق.ظ توسط شبنم زنده زبان نظرات (1)