تولد سبز

تقدیم به آنها که در جنبش سبز متولد شدند یا تولدی دوباره داشتند.

زنان بدحجاب مانند الاغ های پالان دار هستند/

امام جمعه مهریز:
مگر می شود انسان هم برهنه باشد و هم غیر عریان اما امروزه با آمدن لباسهای جدید و جورابهای شیشه ای این امر ثابت شد که می شود بدن انسان هم پیدا باشد و هم ناپیدا.
حجه الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در جمع عده ای از مسؤولین شهرستان مهریز که به منظور افتتاح شعبه مؤسسه فرهنگی قرآنی ثقلین شعبه مهریز گرد هم آمده بودند گفت: فعالیت مؤسسه ثقلین، قرآنی و فرهنگی است و افتتاح شعبه  این مرکز در مهریز میمون و مبارک است.

به گزارش عصر ایران به نقل از "یزدفردا" وی گفت: افتخار ما مهریزی ها مذهبی بودنمان است و در این امر قرص قرص هستیم و شوخی بردار هم نیست و بحق رسول الله خدا نکند که روزی شیاطین بخواهند مهریز بکر و دست نخورده را خرابش بکنند.

امام جمعه مهریز افزود: مردم مهریز تحمّل وجود یک خانم مانتویی را در شهرشان ندارند و دانشگاهی که بخواهد خانم مانتویی را راه بدهد نداریم و هم اکنون پوشش لباس و وضع ظاهری که بعضی از خانمها و دختران می چرخند از بی حجابی بدتر است.

حجه الاسلام برهان گفت: حدیثی است که می گوید؛ زمانی می رسد که انسانها خودشان را می پوشانند ولی باز هم برهنه هستند، بعضی از علمای آن زمان می گفتند: این حدیث اشتباه است مگر می شود انسان هم برهنه باشد و هم غیر عریان اما امروزه با آمدن لباسهای جدید و جورابهای شیشه ای این امر ثابت شد که می شود بدن انسان هم پیدا باشد و هم ناپیدا.

وی گفت: شهر مهریز کاستیات و عاریات را نمی پذیرد، مانتویی که منجر شود به بدحجابی را نمی پذیرد چون بدحجابی از بی حجابی بدتر است.

وی گفت: انسان آدم بی حجاب را مانند الاغ لخت و بی پالان یک بار ببیند چشمانش سیر می شود و دیگر وسوسه نمی شود و شماها الاغ  بی پالان ندیده اید که حتماً دیده اید و در زمان شاه زنان بی حجاب زیاد بودند ولی جلب توجه نمی کردند ولی هم اکنون زنان بدحجاب که مانند الاغ های پالان دار هستند در جامعه فراوانند و خودنمایی می کنند.

امام جمعه مهریز گفت: من نمی خواهم ترویج بی حجابی بکنم فقط می خواهم بگویم که بدحجابی از بی حجابی پلیدتر و زشت تر است.

وی افزود: وظیفه ثقلین حفظ حیا، ناموس و دین مردم است که خدا امثال این گونه مؤسسات قرآنی را در این شهر زیاد کند و خدا نیاورد روزی را که یک ناکس بخواهد در مهریز سینما بزند و دختر و پسر این شهر مذهبی را در تاریکی سالن سینما به دست هم بدهد و به دنبال آن نامه ها و تلفن ها رد و بدل بشود.

وی افزود: فعالیت مراکز قرآنی شهر نباید در این زمان همگی در یک مسیر و آن هم از الفبا شروع وب ه عمّ جزء ختم کنند خلاصه شود بلکه کارها و فعالیت های آنها باید برنامه ریزی شده باشد و اجرا شود.
+ نوشته شده در دوشنبه 24 خرداد‌ماه سال 1389ساعت 04:05 ب.ظ توسط شبنم زنده زبان نظرات (0)