X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

تولد سبز

تقدیم به آنها که در جنبش سبز متولد شدند یا تولدی دوباره داشتند.

کتاب "حجاب و عفاف" از مهر ماه در مدارس توزیع می‌شود

خبرگزاری هرانا - معاون پرورشی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش تهران گفت: کتاب «حجاب و عفاف» به عنوان دستورالعمل‌ و شیوه نامه سال تحصیلی 89 در دست چاپ است و از مهر امسال در مدارس توزیع می‌شود .

به گزراش خبرآنلاین، محمد بنیادی با اشاره به چاپ این کتاب، گفت: «حجاب و عفاف» یک کتاب علمی تحقیقاتی است که با نگاهی بدون افراط و تفریط به حجاب پرداخته است و در تدوین آن قوانین کشورهای دنیا در بحث «حجاب و عفاف» لحاظ شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب هم اکنون در دست چاپ است، افزود: این کتاب برای آشنایی با مباحث حجاب و عفاف تهیه شده و از سال تحصیلی جدید در بین دانش‌آموزان توزیع خواهد شد.

معاون سازمان آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: در این کتاب مستنداتی از بحث «حجاب و عفاف» از کل کشورها از گذشته تاکنون جمع‌آوری شده ضمن آنکه مطالب بسیار مفید و ارزشمندی که برگرفته از قرآن و احادیث ائمه اطهار است نیز در آن لحاظ شده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: طرح «هجرت 3» با رویکرد «بصیرت و ولایت پذیری» و با عنوان «هادیان سیاسی» نیز در حال برگزاری است.

وی همچنین از اعزام یک هزار روحانی به مدارس تهران خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم امسال ما استفاده از روحانیون در پایگاه‌ها، دارالقرآن‌ها و مدارس است و از مهر 89 افسران جنگ نرم وارد مدارس خواهند شد که هدف اصلی از تربیت این نیروها پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله آسیب‌های پرخطری همچون جنگ نرم است
http://hra-news.biz/1389-01-27-05-26-53/2683-1.html
+ نوشته شده در دوشنبه 21 تیر‌ماه سال 1389ساعت 02:02 ب.ظ توسط شبنم زنده زبان نظرات (0)